Hasło Ukryte za Gwiazdkami lub Kropkami – Jak Odczytać?

Poniżej znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Jeśli jednak ono nie pomoże, wezwij naszego fachowca!

Hasło pokazane jako kilka kropek lub gwiazdek, które jest zapisane w jakimś programie (np. automatycznie uzupełniane jest pole hasła w przeglądarce internetowej) można bardzo łatwo odczytać.

Przydaje się to, jeśli hasła nie pamiętamy, a chcemy np. zalogować się do serwisu na innym komputerze.

Można też w ten sposób odczytać czyjeś hasło, jeśli wcześniej zaloguje się na Twoim komputerze, a włączone masz zapamiętywanie haseł w przeglądarce.

Hasło ukryte za gwiazdkami lub kropkami

Odkryj zakryte hasło - Program SnadBoy's Revelation

Aby odczytać hasło, pobierz program SnadBoy's Revelation.

Następnie otwórz pobrany plik i kliknij Next cztery razy, aż w końcu Finish, by zainstalować aplikację do podglądania haseł.

Otwórz program, klikając przycisk Start (lewy dolny róg ekranu) → Wszystkie programy → SnadBoy's Revelation 2 → Revelation. Program pojawi się w pasku na dole ekranu.

Zobaczysz mniej więcej taki widok:

Program do odsłaniania hasła

Kliknij lewym przyciskiem myszy na celownik i trzymając ten lewy klawisz myszy, najedź celownikiem na zakryte gwiazdkami lub kropkami hasło (np. to poniżej). Puść przycisk myszy, gdy najedziesz na pole hasła. Odkodowane hasło pokaże się w programie w widocznym pod celownikiem polu tekstowym.

Większość haseł da się w ten sposób odczytać. Jeśli się nie da, to znaczy, że gwiazdki są po prostu gwiazdkami, a nie ma pod nimi ukrytego hasła.

Program ten nie łamie haseł - jedynie je odkrywa.

Jeśli nie udało Ci się rozwiązać problemu, wezwij naszego fachowca!

Twój komputer będzie najszybszy, jeśli regularnie będziesz go czyścił. Za darmo, co 6 tygodni przyślemy Ci przypomnienie wraz z instrukcjami profilaktycznymi - zapisz się już teraz!

Jeśli ten artykuł Ci się przydał, poleć go znajomym i rodzinie!

Otrzymuj nowe artykuły na e-mail! Podaj swój adres:

Możesz także subskrybować kanał RSS!